Firma Mareček auto – špecializovaný obchod s autodielmi.

Autor: eMKa Slovensko <emkask@lanosclub.com>, Téma: LINKS, Vydáno dne: 28. 05. 2005

Velmi rád by som Vámpredstavil túto firmu. Keď som si prezeral ich stránky zaujalo ma tam hneď zopár vecí, a už keď som túto firmu kontaktoval bolo vidno že niesú žiadne Béčka.

Nieje to ani týždeň do zadu keď sme mali viacerí v pláne kúpi tlmiče KYB Excel-G. Samozrejme pri kupe rozhodovala cena, termín dodania. Celkový prvý dojem pri telefonickom kontakte ma hned zaujala ochota a príjemné jednanie. Ochota poradi bola značná a bolo vidno že žudia ktorí tam pracujú sa vo svojom fachu vyznajú.

Ale čo ma ozaj najviac zaujalo je ich FILOZOFIA:
Autodoprava a s ňou spojená servisná činnos je prostriedkom obživy Vás – našich vážených obchodných partnerov. Naším spoločným ciežom je spokojný stály zákazník, ktorý na nás s dôverou prenecháva všetky starosti spojené s automobilom a jeho technickým stavom.

Vytvori podmienky na uspokojenie potrieb zákazníka nie je jednoduchá vec. Vyžaduje nemalé úsilie, či už osobné alebo finančné. Toto Vaše úsilie však berie zákazník ako hotovú vec a porovnáva s konkurenciou len konečný výsledok. V očakávaní kvalitnej služby Vám zákazník poskytuje určitú čas svojich peňazí ako odmenu za uspokojenie jeho potrieb. Je len vecou Vášho rozumu a skúseností, aká čas z tejto odmeny ostane Vám, ako Vᚠzisk. Iba vytváraním dostatočného zisku môžete uspokojova nielen Vašu súkromnú spotrebu, ale predovšetkým investova do rozvoja = budúcnosti Vášho živobytia.


Kontakt:

Kukučínova 52/A
831 03 Bratislava
Slovensko
tel: +421 2 44 63 00 97
fax: +421 2 44 63 00 98
e-mail: marecek@marecek.sk
web: www.marecek.sk

Otváracie hodiny
Po - Pi: 08.00 - 18.00
So: 08.30 - 12.00

Myslím že ak sa aj Vy rozhodnete s nimi spolupracova bude to dobrá vožba.